Zadzwoń

Dojazd

USŁUGI

SERWIS

SERWIS BLACHARSKO-LAKIERNICZY

Zgłoszenie szkody i skompletowanie wszystkich niezbędnych dokumentów w naszym serwisie lub w wyznaczonym przez Państwa miejscu, bez konieczności wizyty w zakładzie ubezpieczeń.

Naprawy bezgotówkowe na podstawie umów z firmami ubezpieczeniowymi.

Naprawy wszystkich modeli samochodów marki Citroen a także pojazdów osobowych i dostawczych innych producentów.

Dzięki uprawnieniom naszych pracowników do dokonywania oględzin z ramienia Towarzystw Ubezpieczeniowych maksymalnie skracamy czas naprawy uszkodzonego pojazdu.

Szeroką ofertę samochodów zastępczych na czas naprawy.

Gwarancję na wszystkie wykonywane naprawy.

Naprawy z użyciem oryginalnych części.

Transport lub holowanie uszkodzonego pojazdu.


Dzięki profesjonalnemu wyposażeniu serwisu i ogromnemu doświadczeniu naszych pracowników zapewniamy Państwu jakość napraw na najwyższym poziomie.

.

Naprawy lakiernicze citroen Łódź

Nasz serwis realizuje naprawy lakiernicze samochodów marki Citroen.

Naprawy blacharskie citroen Łódź

W naszym serwisie realizujemy naprawy blacharskie aut marki Citroen.

Gwarantujemy, że nasi przeszkoleni mechanicy i pasjonaci aut — technicy będą używać tylko oryginalnych części, procesów, lakierów i metod — naprawy blacharskie i lakiernicze — podczas naprawy Twojego Citroena. Wybierając Kubiak Citroen Łódź do naprawy swojego Citroena, możesz mieć pewność, że powróci on do tego samego standardu, co po opuszczeniu salonu.

Pożegnaj stres — zadzwoń do nas — naprawy lakiernicze i blacharskie Citroen

Niestety, wypadki się zdarzają, a radzenie sobie z ich następstwem może być często stresującym i czasochłonnym doświadczeniem. Mając to na uwadze, nasz personel zapewni Ci najwyższą jakość usług i odpowie na każde pytania związane z naprawą Twojego auta. Możemy powiadomić i współpracować z Twoją firmą ubezpieczeniową, zorganizować alternatywny transport i szybko przedstawić kosztorys naprawy.

Jeśli miałeś wypadek, zadzwoń do nas — KubiakKubiak Citroen Łódź

Pomożemy Ci podjąć pierwsze kroki w kierunku naprawy pojazdu i powrotu za kierownice Twojego Citroena. Sprawdź nas — naprawy blacharsko lakiernicze — i zapytaj o cennik. Pozwól naszym wysoce doświadczonym mechanikom zaopiekować się Twoim autem. Wyposażeni w narzędzia i wiedzę z intensywnych szkoleń są w stanie utrzymać rygorystyczne standardy jakości ustalone przez producentów Citroena, dzięki czemu Twój pojazd może zostać przywrócony do nieskazitelnego stanu sprzed wypadku.

Jakość i bezpieczeństwo — naprawy blacharsko lakiernicze cennik Łódź

Używamy oryginalnych części i przeprowadzamy kontrolę jakości, aby zachować określone przez producenta standardy w zakresie bezpieczeństwa. Naprawy blacharskie Citroen — używamy wysokowytrzymałej stali, aluminium i materiałów kompozytowych, które są odporne na korozję. Przeprowadzamy naprawy zgodnie z rygorystycznymi standardami marki, aby zapewnić precyzyjne dopasowanie.

Ochrona inwestycji — naprawy lakiernicze i blacharskie Citroen

Gwarantujemy brak kompromisów, doskonałe wykonanie, wydajność i precyzję. Specjalizujemy się w następujących pracach:

  • Spawanie paneli
  • Wyrównanie blachy przy użyciu najnowszych technologii
  • Lakierowanie karoserii za pomocą przyjaznej dla środowiska kabiny lakierniczej

Oprócz powyższych oferujemy również inne usługi, aby utrzymać samochód w jak najlepszym stanie wewnątrz i na zewnątrz i sprawić, że będzie wyglądał jak nowy:

  • Całkowite powtórne lakierowanie
  • Bezlakierowe usuwanie wgnieceń
  • Naprawa zarysowań lakieru, wgnieceń i drobnych wgnieceń
  • Szczegóły wykończenia i deski rozdzielczej

Najnowsze technologie i wysoka jakość

Aby zapewnić najlepsze wyniki i zadowolić naszych klientów, korzystamy z najnowszych technologii i replikujemy metodę fabrycznej budowy z osprzętem do naprawy uszkodzeń strukturalnych w pojazdach. Wymiary pojazdów są w całości wprowadzane geometrycznie wraz z systemem pomiarowym opartym na projektach producenta.

Możesz wybrać, kto naprawi Twój pojazd — wybierz nas — autoryzowany dealer marki Citroen w Łodzi

To Ty decydujesz, kto naprawi Twój pojazd, niezależnie od Twojej firmy ubezpieczeniowej. Jesteśmy przekonani, że preferujesz naprawę pojazdu u autoryzowanego dealera marki Citroen w Łodzi od 1997 r. — powierz naprawę specjalistom od Twojego pojazdu. Nasz zespół przeszkolonych mechaników zajmie się wszystkim, począwszy od naprawy drogowej, a skończywszy na procesie przywrócenia Cię na drogę.

Wszelkiego rodzaju naprawy blacharskie i lakiernicze — samochody osobowe i pojazdy użytkowe Citroen

Zostaw swój samochód w nowym i nowoczesnym zakładzie napraw powypadkowych ze skomputeryzowanym harmonogramem i najnowszym wyposażeniem technicznym. Przeszkoleni technicy i mechanicy naprawy powypadkowej Citroena zaopiekują się Twoim samochodem. Używamy zatwierdzonych części przy wszystkich naprawach. Chroń swoją gwarancję dzięki naszej gwarancji naprawy!

Po co iść na kompromis w kwestii jakości napraw pojazdów?

Zanim naprawisz swój pojazd, zadaj sobie następujące pytania:

  • Czy chcę, by używano do naprawy oryginalnych części w moim pojeździe – jeśli nie, to dlaczego?
  • Czy nieoryginalne części mogą unieważnić moją gwarancję?
  • Czy nieoryginalne części mogą mieć wpływ na ocenę bezpieczeństwa mojego pojazdu?

Aby zapewnić sobie spokój i gwarancję korzystania w 100% z oryginalnych części, wybierz nas — sprawdź nasze naprawy blacharsko lakiernicze cennik lub zadzwoń.
Pomoc w naprawie powypadkowej
Zminimalizuj stres i niedogodności i ciesz się spokojem umysłu, który daje świadomość, że pomoc jest pod ręką, gdy naprawdę jej potrzebujesz.

Szybkie naprawy zadrapań, nierówności i wgnieceń

Oferujemy szybką naprawę rys i wgnieceń Twojego pojazdu. Aby uzyskać niezobowiązującą wycenę i poradę od naszego zespołu na temat tego, co możemy zrobić dla Ciebie i Twojego pojazdu, zadzwoń do nas lub skorzystaj z naszego formularza kontaktowego.

 

KOLIZJA - CO ROBIĆ?

W przypadku wypadku lub kolizji na drodze, w pierwszej kolejności należy:

Sprawdzić stan poszkodowanych i zabezpieczyć miejsce zdarzenia (światła awaryjne, trójkąt ostrzegawczy).

Jeśli są zabici lub ranni, należy natychmiast zadzwonić pod numer alarmowy 112, wezwać Policję i Pogotowie Ratunkowe, a następnie przystąpić do udzielania pierwszej pomocy.

Jeśli nie ma poszkodowanych, należy jak najszybciej usunąć uszkodzone pojazdy z drogi, aby nie stwarzały zagrożenia ani utrudnienia dla pozostałych uczestników ruchu drogowego.

W miarę możliwości warto zrobić zdjęcia uszkodzeń obu pojazdów oraz miejsca zdarzenia /można wykorzystać aparat fotograficzny wbudowany w telefon komórkowy/.

Należy spisać oświadczenie (dwa egzemplarze), które powinno zawierać m.in. wskazanie sprawcy zdarzenia / pojazd i osoba kierująca/, czas, miejsce i okoliczności zdarzenia, szczegółowe uczestników zdarzenia oraz polisy ubezpieczeniowej sprawcy, dane ewentualnych świadków zdarzenia, opis uszkodzeń pojazdów i podpisy wszystkich uczestników.

KONTAKT Z SERWISEM

Jeśli macie Państwo jakiekolwiek pytania, prosimy skontaktować się z naszym doradcą z działu blacharsko-lakierniczego:

Skontaktuj się z nami
facebook